Perşembe, Ocak 22, 2015
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Faruk Çelik, Bursa Ticaret ve Sanayi Odasında (BTSO) Düzenlenen İş Sağlığı Güvenliği Seminerine Katıldı.
Çarşamba, Ocak 21, 2015
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Faruk Çelik, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu'nun Katılımıyla Gerçekleşen Sosyal Hizmetler Kapsamında İstihdam Hakkından Yararlanacak Gençler İçin Düzenlenen Kura Törenine Katıldı.
Salı, Ocak 20, 2015
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Faruk Çelik, Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) Genel Direktör Yardımcısı Sayın Sandra Polaski ve Beraberindeki Heyet ile Makamında Görüştü.
Salı, Ocak 20, 2015
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Bağ-Kur'luya verilecek emeklilik kredisine ilişkin, "Prim borcu olup, bu borcu ödemekte zorlanan çalışanlarımızın bu imkandan uzun vadeli bir şekilde yararlanmasına dönük SGK ile Halk Bankası arasındaki bir sözleşmedir" dedi.
Pazar, Ocak 18, 2015
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Faruk Çelik, Roma'da Saldırıya Uğrayan Türkiye'nin Roma Büyükelçiliği Kültür ve Turizm Müşavirliğini Ziyaret Etti.Türkiye'nin Roma Büyükelçisi Aydın Sezgin ile birlikte müşavirlikte incelemelerde bulunan ve saldırı anına ilişkin yetkililerden bilgi alan Çelik,